Mathebook
HOME MATH DICTIONARY DOWNLOAD FEEDBACK DISCLAIMER

Zapraszamy do Mathebook.net online Darmowy Nauka stronie internetowej pełne zabawy. Ta strona internetowa jest w pełni interaktywne i pozwalają dzieciom uczyć się matematyki i praktyce łatwo.

Nasza strona internetowa została zaprojektowana, aby pomóc uczniom różnych klas, zaczyna się w przedszkolu, Elementary, Middle School i High School Math.

Celem niniejszej witryny internetowej jest dostarczenie nowych narzędzi do kształcenia nauczycieli, rodziców i uczniów, którzy poza oczywiście mogą z nich korzystać. Znajdziesz kilka e-arkuszy i arkusze on-line dla różnych tematów, takich jak Matematyka Algebra, trygonometryczne, geometrię, Calculus, Algebra Boole'a, prawdopodobieństwo, Dziesiętny, Fraction, Matrix, parzystych i nieparzystych numerach, złożone Liczby, wykresy, obliczenia procentowe, Oddział, Dodatek , Odejmowanie, Radian konwersji, Roman numery, liczba brakujących, itp ....

Na stronie jest Online e-skoroszyt, jak również do pobrania i edycji plików PDF e-arkusze, jeśli masz dostępu do internetu można korzystać z internetowych e-skoroszyt na komputerze, lub alternatywnie można pobrać pliki PDF z e-arkuszy i zapisać na komputerze w celu późniejszego wykorzystania, a nawet arkusze wysłać znajomym poprzez e-mail, wszystko to plik PDF e-arkusze są samodzielnie edytować, więc nie będziesz musiał podjąć wydrukować, możesz napisać odpowiedzi na pytania w pliku PDF na komputerze plików i zapisać lub wysłać e-mail, jest on całkowicie komórkowych.

Nadal, Jeśli chcesz używać w klasie bez komputerów, które można podjąć wydrukować plik PDF w tym e-arkusze. Z tego online arkuszy nie trzeba kupować żadnych Math praktyce księgowej.

Ponadto, aby ułatwić dzieciom mamy również Math Katalog on-line dla dzieci, organizowane jego alfabetycznie, dzieci mogą przejść do tego katalogu i nauczyć się kilku skomplikowanych znaczeń terminów matematycznych z łatwością.

To tłumaczenie jest zrobione z języka angielskiego, oryginalnego scenariusza jest na naszej stronie głównej, jeśli uważasz, że to nie gramatycznie nam prawo do prawidłowego i wysłać poprawną przetłumaczony skrypt, za pomocą formularza.